• STONEWRAP GRANÜLBRİCK 50 KÜLTÜR TUĞLASI
STONEWRAP GRANÜLBRİCK 50 KÜLTÜR TUĞLASI
Ürün Kodu : GRANÜLBRİCK 50       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  STONEWRAP
130.00 TL   117.00 TL   +Kdv
Ücretsiz Kargo
Kültür Taş Özellikleri
1- Kültür taşları ve kültür tuğlaları görüntüsünün yanında dokusuyla da kişiye doğal bir his veriyor diğer kaplama ürünlerine nazaran daha gerçekçi ve doğal görüntüye sahip olmasıyla birlikte doğal taşların ve tuğlaların dezavantajlarını barındırmıyor.
2- Duvarlarınızda her yıl yenilediğiniz boya aynı zamanda ısı yalıtımı için yaptırmanız gereken izolasyon gibi size ek maliyet getiren tüm işlemleri ortadan kaldırır hem dekoratif bir görüntüye sahip olursunuz hemde izolasyon yaptırmış durumda olursunuz.
3- Zemin sıvası bitmiş tüm yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir. Yinede uygulama için ustaya ihtiyacınız olabilir bazı püf noktaları mevcuttur.
4- Isı yalıtımın yanında sudan ve nem gibi etkenlerden etkilenmediği için bu tarz sorunları da ortadan kaldırır.
5- Doğal taş mozaik uygulamalarında meydana gelen taşın yüzeyindeki bar oluşması durumu yada doğal taş filelerinin kalitesiz olmasından dolayı yaşanan taşın kopması gibi istenmeyen olaylar yaşanmaz.
6- Kolay montaj ve demontaj işlemine sahiptir duvarınıza çok fazla ekstradan bir yük getirmez istediğiniz zaman kaldırabilir ve yerine başka bir kaplama ürünü yapabilirsiniz.
7- İsterseniz farklı dekoratif amaçlar için kullanabilirsiniz. Kesilebilir durumdadır duvarınıza gömme şık bir tv ünitesi yada kitaplık yapabilirsiniz güzel bir aydınlatma ile doğal ve dekoratif bir görüntüye sahip olacaktır.
8- İsterseniz odanızı bile bölebilirsiniz bölme duvar olarak kullanabilir ve profiller ile birlikte sutun ve kemerlere kaplama işleminde kullanabilirsiniz.
9- Şömine gibi dekoratif amaçlar için kullanılan yerlerde en çok tercih edilen duvar kaplama ürünüdür.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
%20
Ücretsiz Kargo
%32
Ücretsiz Kargo
%35
Ücretsiz Kargo
%30
Ücretsiz Kargo
%21
Ücretsiz Kargo
%15
Ücretsiz Kargo
%12
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?